м.Ірпінь, Київська область

 

Тел.: +38 (095) 661-05-09

 

domТов «Старбуд проект» виконує такі види послуг:

- Генпідрядні роботи
- Будівництво
- Ремонт
- Гідроізоляція
- Вентиляція
- Металопластикові вікна та двері

Це лише частковий перелік основних видів послуг, які ми готові надати нашім клієнтам.  Кожний запит моє свої нюанси та особливості. Тому ми рекомендуємо звертатися за наданням послуг до професійних фірм, які мають дозвільні папери, мають змогу укладати угоду з клієнтами, мають багатолітній досвід у своїй галузі, мають в штаті профільних спеціалістів, техніку, співпрацюють з постачальниками будівельних матеріалів.  Такою фірмою є ТОВ «Старбуд проект».  Звернення до наших послуг забезпечує  Вам своєчасні якісні послуги по адекватним цінам, захищає від спілкування з неприємними робітниками будівельних напрямків , які не мають ніяких дозвільних паперів, не забезпечать Вас якісними будматеріалами, але змусять хвилюватись за якість та кошторис, в багатьох випадках ці робітники мають шкідливі схильності, котрі негативно впливають в цілому на весь робочий процес.

Тов «Старбуд проект» запропоную своїм замовникам:

• найкращих дизайнерів ,
• нагляд дизайнера за виконанням робіт,
• підбір будматеріалів,
• послуги по закупівлі матеріалу
• послуги привозу оздоблювальних матеріалів
• безперебійну роботу
• гарантію на виконані роботи (матеріал не входе до гарантійних випадків)
• акт виконаних робіт (за бажанням замовника) ГЕНПІДРЯДТов «Старбуд проект» пропонує послугу генеральний підряд в будівництві. Генпідряд – це комплекс послуг в будівельній сфері, котрі максимально оптимізують всі етапи робіт, від проектної документації до реєстрації готового будинку.

Маємо суттєвій досвід у будівництві багатоповерхівок, жилих комплексів.  

Що входить до функцій генпідрядника:

• Організація всього комплексу робіт по будівництву об'єкта відповідно до затвердженої проектної документації та виконання всіх робіт як власними силами, так і силами залучених субпідрядних організацій;
• Складання та контроль загального графіка будівництва об'єкта;
• Складання та оптимізація плану фінансування будівництва або ремонту;
• Координація робіт субпідрядних організацій;
• Забезпечення дотримання технології ведення робіт на будмайданчику;
• Забезпечення будівництва необхідними матеріалами та технікою;
• Забезпечення виконання заходів техніки безпеки;
• Здача об'єкту робочої приймальної комісії.

ТОВ «Старбуд проект» пропонує своїм замовникам комплексні послуги під ключ. В цьому випадку ми маємо можливість максимально якісно та економно виконати завдання. При повному обсязі всіх робіт, закупівлі будматеріалів, пораховані строки та ціна будуть  найбільш приємними, ніж при часткових ремонтах, це пов’язано з тим, що  наша компанія має своїх партнерів по будматеріалам, тому маємо суттєві знижки, котрі стануть приємним бонусом для наших клієнтів.

ТОВ «Старбуд проект» звільнить замовника цієї послуги від зайвих хвилювань, пов’язаних з таким відповідальним процесом, як будівництво чи ремонт. Тому краще звертатися до досвідченого генпідрядника, котрим є наша фірма, щоб будівництво було якісним, швидким та спокійним.

Ми рекомендуємо звертатися за наданням послуг до професійних фірм, які мають дозвільні папери, мають змогу укладати угоду з клієнтами, мають багатолітній досвід у своїй галузі, мають в штаті профільних спеціалістів, техніку, співпрацюють з постачальниками будівельних матеріалів.  Такою фірмою є ТОВ «Старбуд проект».  Звернення до наших послуг забезпечує  Вам своєчасні якісні послуги по адекватним цінам, захищає від спілкування з неприємними робітниками будівельних напрямків , які не мають ніяких дозвільних паперів, не забезпечать Вас якісними будматеріалами, але змусять хвилюватись за якість та кошторис, в багатьох випадках ці робітники мають шкідливі схильності, котрі негативно впливають в цілому на весь робочий процес.

ТОВ «Старбуд проект» запропоную своїм замовникам:

• підбір будматеріалів,
• послуги по закупівлі матеріалу
• послуги привозу оздоблювальних матеріалів
• безперебійну роботу
• гарантію на виконані роботи (матеріал не входе до гарантійних випадків)
• акт виконаних робіт
БУДІВНИЦТВОМи пропонуємо послугу будівельних робіт як по проекту замовника, так і маємо можливість запропонувати свою допомогу у виборі максимально зручного проекта.

З нами Ви зможете здійснити свою мрію без зайвих витрат та хвилювань.

ТОВ «Старбуд Проект» має досвід в будівництві як котеджів так и багатоповерхівок.

РЕМОНТКожен з нас хоч раз у житті мав досвід відчуттів під час ремонту. У багатьох нажаль цей досвід не є позитивним. Нарешті зявилися такі компанії як ТОВ «Старбуд Проект» , які готові забезпечити своїм клієнтам якісні послугу в цьому важливому питанні.

Виконуємо як комплексний так і частковий ремонт квартир,будинків, офісів.

Усі ремонті роботи:
- перепланування,
- шпаклювання,
- штукатурення.
- поклейка шпалер,
- вкладання плитки,
- проводка,
- електрика,
- сантехніка,
- вікна,
- двері,тощо.

Якісно, надійно, швидко. Пропонуємо вкладати договір.ГІДРОІЗОЛЯЦІЯГідроізоляція – це Захист конструкцій будинків та споруд від проникнення та шкідливого впливу води, хімічно агресивних рідин, стічних вод тощо. Гідроізоляція дає змогу забезпечити нормальну експлуатацію будинків і споруд, підвищити їхню довговічність.

Гідроізоляція – це важливий аспект у будь-якому будівництві. Тому наша фірма бере на себе відповідальність забезпечити своїх замовників найбільш якісними матеріалами у цій галузі и використаємо лише перевірені нові технології, тому що несемо відповідальність за наші виконані роботи.ВЕНТИЛЯЦІЯВентиляція — створення обміну повітря в приміщенні для видалення надлишків теплоти, вологи, шкідливих та інших речовин з метою забезпечення допустимих метеорологічних, санітарно-гігієнічних, технологічних умов повітряного середовища[1]. Вентиляція створює умови повітряного середовища, сприятливі для здоров'я і самопочуття людини, що відповідають вимогам технологічного процесу, збереження устаткування і будівельних конструкцій будівлі, зберігання матеріалів, продуктів, книг, картин тощо.
Установка металопластикових вікон та дверейМеталопластикові вікна та двері давно ввійшли в наш побут. Забезпечують наш комфорт, захищаючи від холоду та сторонніх звуків.

ТОВ «Старбуд проект» вже майже 8 років успішно встановлює вікна та двері. Маємо своїх замірників, фахівців, надаємо гарантію якості. Наші клієнті звертаються до нас кожного разу, як потребується допомога в цьому питанні, і не бажають змінювати нас на будь-яких інших спеціалістів, тому що ми найкращі.

НАШІ ДРУЗІ

 

Олт чб2styletour