м.Ірпінь, Київська область

 

Тел.: +38 (095) 661-05-09

 

kranТОВ «Старбуд Проект» має суттєвій досвід у таких напрямках як ген підрід, будівництво, ремонт будинків, квартир, офісів. Також багатолітній досвід встановлення метало пластикових вікон та дверей. Спеціалізуємось у таких напрямках, як гідроізоляція та вентиляція.

Наша компанія має всі необхідні ліцензії та дозволи для виконання вище перерахованих  послуг.
З нами ви отримаєте якісні послуги, завчасно, з гарантією, та посмішкою досвідчених тверезих спеціалістів.
Ми маємо можливість  запропонувати вкласти з нами договір, для вашого спокою, тому, що впевнені в своїх можливостях.Чому ми наголошуємо на тому, що співпраця з юридичною особою, якою є ТОВ «Старбуд Проект», надійніше ніж з будь якою  фізичною особою?


З нами наші клієнти мають змогу економити кошти на будівельних матеріалах, тому що, являючись великою і досвідченою компанією, маємо привілеї при купівлі потрібного товару  у наших партерів.

Маємо усі необхідні дозвільні папери на виконання задекларованих робіт

Наш досвід в будівельній галузі забезпечує наших замовників спокоєм та впевненістю

ТОВ «Страбуд Проект» має змогу укладати юридичну угоду зі своїми клієнтами, тому що впевнені в своїх можливостях

Ми завжди готові з Вами зустрітися  у нашому офісі, і це постійна адреса, де наші клієнти мають змогу нас знаходити будь коли, за графіком роботи офіса. З фізичною особою, котра пропонує схожі послуги, можуть бути деякі неприємні моменти, зв’язані з невпевненими координатами таких працівників.

Наша компанія має впевнений досвід в співпраці з керуючими органами, які дають дозволи на будь які будівельні та ремонтні роботи

ТОВ «Старбуд проект» - це декілька десятків високоякісних профільних фахівців, які працюють за узгодженим графіком компанії, тому ми завжди маємо змогу замінити одного на іншого у випадку якихось непередбачуваних обставин, що надає велику перевагу порівняно з будь яким окремим багатопрофільнім підприємцем.

Співпраця з нами – це якість та гарантія, яку замовники можуть отримати не тільки словесно, а і зафіксовано на паперах з фірмовою печаткою.


Перелік дозвільних документів

doc1  doc2  doc3

НАШІ ДРУЗІ

 

Олт чб2styletour